Gyógyszergyártó üzemi technológus (Körmend)

Prohumán

Körmendi partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Gyógyszergyártó üzemi technológus

Feladatok

  • Gyártástechnológiák folyamatos ellenőrzése, karbantartása, fejlesztése
  • Részvétel új termékek méretnövelésében, üzemesítésében
  • Részvétel terméktranszferek lebonyolításában
  • Technológia továbbfejlesztése, folyamatvalidálás
  • Validálási és gyártási dokumentációk elkészítése

Elvárások

  • Vegyészmérnök, gyógyszerész, élelmiszermérnök vagy környezetmérnök végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér
  • Csoportos élet-és balesetbiztosítás
  • Sportolási szabadidős tevékenység
  • Cafeteria, 13. havi fizetés

Munkavégzés helye

Körmend

Prohumán
Körmend