Gyógyszerkészítmény-fejlesztõ technológus (Körmend)

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából keresünk Gyógyszerkészítmény-fejlesztő technológust, Körmendre.

Gyógyszerkészítmény-fejlesztõ technológus

Feladatok

- Kutatási eredmények összegyűjtése, szakirodalom figyelése
- Technológiai fejlesztési munkák irányítása és szervezése
- Kísérleti munkák elvégzése, illetve koordinálása
- Kísérleti gyártásban való részvétel
- Dokumentációk készítése
- A gyógyszerfejlesztési laboratórium minőségbiztosítási rendszerének biztonságos és hatékony működésének támogatása a hatósági előírások betartása érdekében

Követelmények

- Releváns felsőfokú végzettség (Vegyész, Gyógyszerész, Vegyészmérnök)
- GMP ismeret
- Angol középfokú, kommunikációs szintű nyelvtudás
- MS Office (Word, Excel, PP) ismeret
- Jó problémamegoldó és elemző képesség
- Cselekvésorientáltság
- Megbízhatóság

Amit kínálunk

- Rugalmas munkarend és home office lehetőség
- Kiemelkedő cafeteria csomag, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel
- Vállalati üdülők
- Orvosi szakrendelések (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
- Csoportos élet- és balesetbiztosítás
- Részmunkaidős munkavégzés (7 óra)
- Új pozíció, kialakításban való részvétel

Munkavégzés helye

Körmend

Körmend