Gyorséttermi kisegítő (Székesfehérvár)

Prohumán

Székesfehérvári gyorsétterembe keresünk munkaerőt az alábbi pozíció betöltésére:

Gyorséttermi kisegítő-Székesfehérvár

Pályakezdők és diákok jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • A vendégek udvarias és hatékony kiszolgálása
  • Termékek elkészítése a megfelelő specifikációk szerint
  • Étkező terület, konyha, gépek és a berendezések tisztán tartása

Elvárások

  • Min. alapfokú iskolai végzettség
  • Székesfehérvári lakhely
  • Érvényes Eü vizsga (tüdőszűrő vizsgálat)
  • Jó kommunikációs készség
  • Ápolt megjelenés

Előnyök

  • Vendéglátásban vagy kereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Megemelt órabérek
  • Cafetéria rendszer és műszakpótlékok
  • Étkezési hozzájárulás
  • Erős előremeneteli lehetőség
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Prohumán
Székesfehérvár