Gyorséttermi munkatárs élményfürdőben (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Az Aquaworld Resort Budapest, Magyarország legnagyobb élményfürdője, kényeztető wellness szálloda és játszóház egyben. Folyamatosan kínálnak munkalehetőségeket diákok részére is, csatlakozz Te is hozzájuk!

Gyorséttermi munkatárs élményfürdőben

Feladatok

  • Az étterem munkájának támogatása, előkészületekben való segédkezés
  • Az élményfürdő éttermi részében vendégek kiszolgálása
  • Pult feltöltése és tisztán tartása
  • Pizza- és palacsintasütés

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Kommunikatív hozzáállás
  • Alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő, hosszú távú diákmunka
  • Napi 1x melegétel
  • Havi 96 óra után ajándék fürdőbelépő
  • Havi 84 ledolgozott óra alatt: 1200 Ft/óra
  • Havi 84 ledolgozott óra felett: 1380 Ft/óra

Munkaidő

  • Vállalható időszakok: 11:00-21:00-ig vagy 9.00-19.00
  • Napi 5 óra vállalása is lehetséges
  • Csak hétvégét is lehet vállalni

Előnyök

Egészségügyi kiskönyv (ha nincs, segítünk az elkészítésében)

Munkavégzés helye

Budapest IV.

Budapest