Hálózati csatlakozás specialista 62263 (Pécs)

IT Services Hungary Kft. Hálózati csatlakozás specialista munkatársat keres.

Hálózati csatlakozás specialista 62263

Mi lenne a Te feladatod?

  • IP-VPN hálózatok installálása, konfigurálása
  • A vállalat legújabb technológiákat alkalmazó eszközparkjának kiépítése, eszközcserék távoli támogatása
  • IP alapú hozzáférések implementációja ügyfélkérésre, elemei: eszközök tesztelése, hibakeresés, hibamegoldás, konfigurálás, tesztelés és dokumentálás

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Legalább gimnáziumi, szakiskolai képesítés
  • Cisco & hálózatos tudás alapelvárás
  • Legalább középfokú német nyelvtudás
  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs készség, nyitott, csapatjátékos személyiség
  • Folyamatos fejlődésre, tanulásra való igény
  • Alap szintű IT tudás (Excel, Work, Outlook)
  • Erkölcsi bizonyítvány

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Cégen belüli karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezetet

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat a weboldalunkon keresztül küldd el! Keresés állásazonosító alapján: 62263

Pécs