Hálózati karbantartó munkatársat keresünk (Veszprém)

68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A 30 éves múlttal rendelkező Megbízónk a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Hálózati karbantartó munkatársat keresünk

Feladatok

  • Vállalaton belülről beérkező helpdesk ticketek kezelése
  • Informatikai infrastruktúrájának üzemeltetésének támogatása
  • Riasztások priorizálása
  • Dokumentáció készítés

Elvárások

  • Szakirányú IT középfokú végzettség,
  • Microsoft asztali és szerver operációs rendszer ismerete,
  • Hálózati ismeretek,
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • Klines oldali hardver és szoftver ismeret (pl, MS Office),
  • Androidos eszközök ismerete,
  • 2 év releváns gyakorlati tapasztalt,
  • Elkötelezett,
  • Önálló gondolkodású,
  • Proaktív,
  • Terhelhető,
  • Támogató és energikus személyiség.

Amit kínálunk

  • Inspiráló feladatok,
  • Stabilitás,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Cafeteria már az első teljes hónaptól.

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém