Hardver Rendszermérnök-B37HR (Budapest)

Hardver Rendszermérnök

Partnercégünk a magyar informatikai piac kiemelkedő rendszerintegrátor cége, számukra keresünk munkatársat budapesti irodájukba az alábbi pozícióba:

Pozíció azonosító: B37HR

Feladatok

Elsődleges felelősségi kör:

  • Kiszolgálóoldali hardver technológiákkal, adatközponti infrastruktúrával kapcsolatos rendszermérnöki feladatok ellátása.
  • Részvétel az értékesítési projektekben presales-től postsales-ig.

Egyéb feladatok:

  • Rack- és blade kialakítású szerverek szerelése, üzembehelyezése, konfigurációja.
  • Tárolórendszerek szerelése, üzembehelyezése, konfigurációja.
  • SAN switch-ek szerelése, kábelezése, konfigurációja.
  • Operációs rendszerek telepítése (Microsoft Windows, Linux, VMware ESXi).
  • Az implementáció megfelelő szintű dokumentálása.
  • Firmware frissítés (eszköz üzembehelyezése vagy támogatási szolgáltatás keretében).
  • Hibakeresés és a felmerülő problémák megoldása.
  • Közreműködés az ajánlatok műszaki tartalmának összeállításában (hardver konfiguráció készítése, validálása), termékértékesítők és kereskedők műszaki támogatása.
  • Szakmai konzultáció az ügyfelekkel.
  • Adatközponti rendszerek tervezése, High- és Low Level rendszertervek készítése.
  • Üzemeltetés támogatása (Level 2 és 3 szinten)

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kiszolgálói-, tároló- és SAN termékek és technológiák ismerete az alábbi gyártóknál:
  • HPE
  • Lenovo
  • Legalább 5 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Minimum alapfokú angol nyelvtudás.
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség.
  • Önálló munkavégzés.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • HPE ASE (vagy magasabb) minősítés.
  • VMware Certified Professional (vagy magasabb) minősítés.
  • Dell EMC
  • Fujitsu
  • Cisco UCS
  • Mentési megoldások ismerete (VEEAM).

Egyéb információk:

  • Szakmai kihívások, érdekes és változatos projektek
  • Fejlődési lehetőség, szakmai minősítések megszerzésének támogatása.
  • Stabil, nagyvállalati háttér.

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest