Háziorvos- és patikalátogató (Budapest)

Gyógyszergyártással és kereskedelemmel, klinikai kutatások koordinálásával foglalkozó Partnerünk részére keresünk ORVOS- és PATIKALÁTOGATÓ munkatársat DÉL-PEST ÉS KÖRNYÉKÉNEK régiójába, aki a területen lévő HÁZIORVOSOK ÉS PATIKÁK látogatásáért felelne.

Háziorvos- és patikalátogató

Feladatok

  • A vállalat termékeinek ismertetése és értékesítése a felkeresett egészségügyi szakemberek számára.
  • A marketingterv meghatározott aktivitásainak, programjainak implementálása értékesítési oldalról.
  • Termékkör szempontjából releváns vevőkör feltérképezése.
  • Értékesítési folyamat kereteinek az egyéni területre szabott megtervezése és a kitűzött célok megvalósítása.
  • Területi képviselet ellátása, orvoslátogatás.
  • A területi adatok elemzése, akciótervek kidolgozása.
  • A munkavégzés tervezése, dokumentálása.
  • Az egyénre meghatározott büdzsé menedzselése.
  • Kapcsolattartás az egyéb funkcionális egységekkel.
  •  A munkavégzéshez szükséges magas színvonalú szakmai ismeretek elsajátítása, szinten tartása.
  • Ad-hoc jelleggel részvétel projektekben.
  • Riportálás területi értékesítésért felelős vezető részére.

Követelmények

  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Előny: Orvos/gyógyszerész végzettség
  • Min. 1, de preferáltan 2-3 éves orvoslátogatói tapasztalat háziorvosok és patikák látogatásában
  • Előny: diabetológiai, kardiológiai látogatási tapasztalat és kapcsolatrendszer a területen
  • Alapfokú angol nyelvtudás (előny: középszintű)
  • Rugalmas, határozott személyiség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Energikus - Tanulni, fejlődni vágyó, motivált személy

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, teljesítménybér)
  • Céges telefon, tablet, autó
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség
  • Támogató munkakörnyezet, barátságos csapat, piacon elismert termékek

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest