Head of BI (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ügyfelünk az ország egyik legmeghatározóbb kereskedelmi platformjait működtető multinacionális cég.
Épülő BI csapatuk vezetésére keressük a leendő kollégát.

Head of BI

Feladatok

- Üzleti elemzői csoport vezetése és bővítése
- Hatalmas adathalmazuk folyamatos vizsgálata, előrejelzések készítése, ezzel a termékek, termékfejlesztés, értékesítés és a vállalat stratégiai döntéseinek támogatása
- Tanácsadás a termékfejlesztéshez, marketing kampányokhoz
- Csapattagok mentorálása és folyamatos törekvés a fejlődésükre
- Eszközök és folyamatok folyamatos fejlesztése
- A központi adatrendszer kiépítése, szorosan együttműködve a központi BI és Tech csapattal

Követelmények

- Releváns felsőfokú végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás
- Tapasztalat BI elemző(k) vezetésében és legalább 3 éves munkatapasztalat BI területen
- Fontosabb webanalitikai eszközök ismerete (Google Analytics, AT Internet stb.)
- 2 év munkatapasztalat SQL-lel (PostgreSQL, MySQL)
- Átfogó tapasztalat a Tableau adatvizualizációs eszközök használatában
- R, Python programnyelvek ismerete
- Tag Manager eszközökkel tapasztalat (Google Tag Manager, Tealium)
- Proaktív hozzáállás és kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Egyszerre profi, fiatalos és lendületes csapat
- Munka-magánélet egyensúly
- Kutyabarát munkahely
- Céges focicsapat és szurkolói klub
- Gyümölcs és süti napok, pingpong, csocsó, darts, cafetéria és bónusz
- Próbaidőt követően vállalati angol nyelvi képzés és All You Can Move kártya

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest