Head of Facility Management (Budapest)

Partnerünk, nagy múltú, nemzetközi anyavállalatú cég magyarországi leányvállalata, amely jelenleg budapesti ingatlanok műszaki és infrastrukturális üzemeltetését és egyes megbízások esetében kereskedelmi üzemeltetését látja el, számára keresünk Üzemeltetési Igazgatót.

Head of Facility Management

Feladatok

Az új igazgató személyében egy olyan kollégát keresünk, akinek az operatív üzemeltetési feladatok nem okoznak gondot, viszont megállja a helyét a stratégiai és üzleti döntéshozóként valamint csapatvezetőként is. A nagyobb hangsúly a pozíció során ezen utóbbiakon lesz, a szervezetben közvetlenül az ügyvezető igazgató alatt áll majd.

A feladatok részletesebben:

- a vállalat meglévő szerződéseinek kezelése, abban foglaltak betartatása, kivitelezése
- szolgáltatások fejlesztése
- beosztott munkatársak és alvállalkozók irányítása
- szerződések pénzügyi helyzetének nyomonkövetése, számlák leigazolása, költségvetés tervezése
- új szerződések megszerzésének folyamatában szakmai támogatás biztosítása
- ügyfelekkel kapcsolattartás
- anyavállalati és hazai standardok implementálása, szinten tartása
- tervszerű és eseti munkálatok koordinálása

Követelmények

Az új kollégának rendelkeznie kell az alábbiakkal:

- tárgyalóképes angol (és magyar) nyelvtudás
- vezetői attitűd
- jártasság az üzemeltetés technikai és operatív hátterében
- a vállalat rendszerével, valamint saját módszereivel képes az összes releváns tervezett és eseti feladatot kezelni, priorizálni, delegálni, nyomonkövetni és ellenőrízni.
- műszaki végzettség (preferáltan épületgépész mérnöki diploma)
- többéves tapasztalattal rendelkezik komplex műszaki és infrastrukturális ingatlanüzemeltetés terén
- tapasztalattal nagyobb ingatlanüzemeltetési csapat vezetésében

Amit kínálunk

Ezzel a lehetőséggel az új kollégának lehetősége lesz nemzetközi tapasztalatot szerezni vezetői beosztásban.

Ehhez tartozik:
- kiemelkedő fizetés
- bónusz
- cafetéria
- céges autó

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest