Hegesztési gyártásfelügyelő munkatársat keresünk (Kaposvár)

Hegesztési gyártásfelügyelő munkatársat keresünk

Feladatok

  • Gyártási dokumentáció megfelelősségének ellenőrzése
  • Rajzi változtatások szükség szerinti indítványozása
  • Hegesztési utasítások ellenőrzése, konzultáció a hegesztési felelőssel a hegesztési utasításokról
  • Hegesztő berendezések ellenőrzése (pl.: megfelelő műszaki és munkavédelmi kondíciók)
  • Hegesztő anyagok ellenőrzése (pl.: megfelelő anyagminőség, tisztaság)
  • A hegesztőgépeken beállított értékek ellenőrzése
  • Központi gázellátó rendszerek ellenőrzése (pl.: csövek és szelep megfelelőssége, beállított gázáramlás ellenőrzése)
  • Előkészített gyártmányok hegesztésre alkalmasságának ellenőrzése (pl.: gyökelőkészítés, tisztaság)
  • Munkavédelmi előírások betartatása (pl.: védőfelszerelések alkalmazásának ellenőrzése)
  • Hegesztési folyamatok kivitelezésének ellenőrzése (pl.: pozíció, hőmérséklet ellenőrzés), a hegesztésre előkészített gyártmányok megfelelő kondíciójának megbízható ellenőrzése (pl.: előmelegítési hőmérséklet, gyökkialakítás)
  • Hegesztés utáni műveletek kivitelezésének ellenőrzése (pl.: varrattisztítás, javítások)
  • Elkészült hegesztések minőségi megfelelősségének ellenőrzése
  • Munkafegyelem biztosítása (pl.: munkaterület és berendezések megfelelő karbantartása)
  • Új hegesztők vizsgáztatása, mintadarabok elkészítésének felügyelete, munkaerő minősítés
  • A berendezések, anyagok és ellátó rendszerek felelősségteljes átvizsgálása
  • A hegesztési folyamatok állandó jellegű ellenőrzése
  • Hibás termékek kiszűrése és jelentése a Minőségellenőrzési Osztály számára
  • Javaslattétel a javítási folyamatokra, konzultáció a hegesztési felelőssel

Elvárások

  • Kiváló hegesztési tapasztalat
  • Végzettség: hegesztői bizonyítvány és IWP (illetve ennél magasabb szintű végzettség, IWS, IWT)
  • Legalább 2 éves gyakorlat

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatások

Leírás

Partnerünk cége hegesztett acélszerkezetek gyártásával foglalkozik, ami kiterjed a mezőgazdasági és építőipari rakodógépek szerkezeti egységeire, továbbá e gyártmányok hidraulikus szerelésére és a hozzá kapcsolható munkaeszközök gyártására.

Azonnali belépéssel Hegesztési gyártásfelügyelő munkatársat keresnek Kaposvárra!

Munkavégzés helye

Kaposvár

Kaposvár