Hegesztő (Kecskemét)

Prohumán

Kecskeméti partnercégünk számára keresünk 3 műszakba munkatársakat.

Hegesztő

Feladatok

  • Alkatrészek minőségének ellenőrzése az ellenőrzési utasítások alapján
  • Hegesztés roboton
  • Geometria készülék kezelése, geometria ellenőrzés
  • Robot programozása
  • Gépek, berendezések és eszközök állapotának ellenőrzése, megőrzése, napi karbantartása

Elvárások

  • Hegesztő, szerkezetlakatos, karosszérialakatos végzettség
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Megbízható, felelősségteljes hozzáállás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Erős fizikum

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafeteria, Bónuszok, Műszakpótlék
  • Előrelépési lehetőség / Oktatások / Tréningek
  • Munkába járási támogatás
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye

Kecskemét

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Kecskemét