Hegesztő (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Autóipari beszállítói partnercégünk számára keresünk 3 műszakos munkarendben

munkakörben dolgozni vágyó, felelősségteljes, megbízható munkatársakat.

Hegesztő

Feladatok

  • Alkatrészek minőségének ellenőrzése utasítások alapján
  • Hegesztések végzése roboton
  • Geometria készülék kezelése, geometria ellenőrzések
  • Robot programozása, kezelése
  • Gépek, berendezések és eszközök állapotának ellenőrzése, megőrzése, napi karbantartása

Elvárások

  • Hegesztő, szerkezetlakatos, karosszérialakatos végzettség
  • Tűzvédelmi szakvizsga megléte
  • Megbízható, felelősségteljes hozzáállás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Erős fizikum, terhelhetőség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő, versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások /Cafeteria, Bónuszok, Műszakpótlék/
  • Előrelépési, fejlődési lehetőség biztosítása / Oktatásokon, tréningeken való részvétel/
  • Munkába járási támogatás
  • Fiatalos, lendületes csapat, családias munkakör
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyen kávé-, gyümölcsnapok

Munkavégzés helye

Kecskemét

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Kecskemét