Hegesztő / szerkezetlakatos (Zalahaláp)

Vas- és acélszerkezetek szerelésével és gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozíciókba:

Hegesztő / szerkezetlakatos

Elvárások:

  • Középfokú szakképesítés,
  • 135 hegesztői minősítés ( Ha lejárt sem probléma, a cég meghosszabbítja az érvényességét!),
  • Precizitás, pontos munkavégzés,
  • Megbízhatóság, önállóság,
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Érvényes minősítés,
  • Szakmai tapasztalat

Feladatok:

  • Szerkezetlakatosok feladata: Munkadarabok összeállítása önállóan műszaki rajz alapján,
  • Hegesztők feladata: Lakatosok által összeállított munkadarabok hegesztése önállóan,

Megbízóról:, Egy folyamatosan fejlődő, a nemzetközi piacon jelenlévő, vas- és acélszerkezetek szerelésével és gyártásával foglalkozó, 100% osztrák tulajdonban levő vállalat.

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, határozatlan idejű szerződés,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes fizetés + cafetéria (Széchenyi Kártya),
  • Bejárási támogatás tömegközlekedésre és saját gépkocsira,
  • Családias, lendületes munkakörnyezet,
  • Munkaruházat és munkafelszerelés,
  • Italautomata támogatás,

Szeretnél gyakorlatot szerezni nemzetközi cégnél?, Vagy akár tapasztalattal rendelkezel?, , Jelentkezz most és állj munkába akár azonnal!

Munkavégzés helye:

Zalahaláp

Zalahaláp