Hemodinamikai asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. Törvény 20/A alapján a

Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet

pályázatot hirdet

Hemodinamikai asszisztens

munkakör betöltésére

Leendő kollégáinkat kiemelt bérezéssel, színvonalas munkakörülményekkel és barátságos munkakörnyezettel várjuk.

Pályázati feltételek:

  • OKJ 54, vagy OKJ 55 (OKJ ápoló, vagy sürgősségi szakápoló, vagy aneszteziológiai szakasszisztens, vagy műtéti szakasszisztens, vagy intenzív terápiás szakápoló) képesítés
  • lehetőség szerint több éves, hasonló munkaterületen szerzett gyakorlat
  • érvényes, vagy megújítási folyamat alatt lévő működési nyilvántartási kártya
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • kompetenciaszintnek megfelelő asszisztensi feladatok ellátása a hemodinamikai részlegen

Egyéb elvárások:

  • terhelhetőség, team-munkában való aktív részvétel
  • ügyeleti munkarendben történő munkavégzés

Előny:

  • hemodinamikai laborban való jártasság

Pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • önéletrajz
  • végzettséget igazoló okiratok másolata

Budapest