Hibafelvevő (Budapest)

A FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZÁRTKÖRŰEN
MŰKÖDŐ NONPROFIT RÉSZVÉNYTÁRSASÁG

pályázatot hirdet

Hibafelvevő

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • minőség- és a környezetközpontú irányítási rendszer eljárásában rögzített feladatok elvégzése
  • munka ellenőrzése
  • kimutatások készítése
  • a javításhoz szükséges alkatrészek, fődarabok igénylése
  • anyagszükséglet felmérése, előkészítése
  • a műhely és a közvetlen munkaterület rendben- és tisztántartása
  • kapcsolattartás más szervezeti egységekkel

Amit kérünk:

  • szakmunkás bizonyítvány vagy érettségi
  • kétműszakos munkarend vállalása
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Oracle- és Libra-rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • évente fejlesztett munkabér
  • bérpótlékok, jutalmak, teljesítményalapú ösztönzési rendszer
  • próbaidő utáni kimagasló cafeteria-juttatás
  • stabil, bejelentett munkahely, fejlődési lehetőség, képzések, karrierépítési lehetőség
  • ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés az FKF Nonprofit Zrt. üdülőiben, mobiltelefon-előfizetésre kedvezményes céges flottacsomag
  • jó csapat, ingyenes vállalati rendezvények, sportkör

Kezdés:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ:

„Jelentkezem” gomb megnyomásával vagy postai úton: 1439 Bp., Pf. 637

Tárgy: „Hibafelvevő”
TOVÁBBI INFORMÁCIÓK:
www.fkf.hu
+36 30 277 7115

*A beérkezett önéletrajzokat 4 hónapig kezeljük, ezt követően azokat megsemmisítjük, illetve visszaállíthatatlanul töröljük.

Budapest