Hibaforrás analizáló (CNC) (Budapest)

Hibaforrás analizáló (CNC)

Feladatok

  • Partnerünk szerszámgépeivel kapcsolatos szoftveres ügyfél problémák kezelése
  • Hibák reprodukálása, forrásainak behatárolása
  • Aktív kapcsolattartás a fejlesztői és tesztelői csapattal
  • Gépek beüzemelése, karbantartása
Elvárások
  • Szakirányú felsőfokú (villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök) végzettség vagy ezzel összemérhető tapasztalat
  • CNC szoftver beüzemelésben vagy karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek
  • Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Analitikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet
  • Fejlődésre való nyitottság
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás
Előnyök
  • PLC ismeretek
  • Hajtástechnikai ismeretek
  • Tesztelésben szerzett tapasztalat
Amit partnerünk kínál
  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest