Hibajavító technikus (Budaörs)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére az alábbi munkakörbe keresünk jelöltet

Hibajavító technikus (Budaörs régió)

Feladatok

  • Sori hibás termékek analízise, javítása;
  • Visszacsatolás a hibák okairól;
  • Megoldási javaslatok a hibák megelőzésére;
  • Napi jelentések pontos vezetése.

Elvárások

  • Elektronikai technikusi / Műszerész végzettség;
  • Magabiztos elektronikai ismeretek;
  • Forrasztási ismeretek;
  • Mérőműszer ismeret (Oszcilloszkóp, Multiméter).

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Fejlődési, előrelépési és tréning lehetőségek;
  • Ingyenes vállalati buszjárat több nagyvárosból (Tatabánya, Érd, Székesfehérvár, Budapest- Kelenföld.).

Előnyök

  • Alapszintű angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye

  • Budaörs

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Budaörs