Hibakereső (Debug) Technikus (Veszprém)

Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Innovatív termékeket és rendszereket kínálunk, amelyek hozzájárulnak a szén-dioxid kibocsátás csökkentéséhez és az intuitív vezetés fejlesztéséhez. 168 telephelyünkkel, 20 kutatási, 38 fejlesztési, 15 elosztó központunkkal, 32 országban 102.900 munkavállalót foglalkoztatunk világszerte.

Veszprémi gyárunkban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére és gyártására specializálódtunk. Prémium kategóriás kapcsolók, szenzorok, elektronikai vezérlőegységek, kameravezérlők széles skáláját gyártjuk személygépjárművekbe, teherautókba és haszongépjárművekbe. Új üzletággal bővülve és a legfejlettebb technológiák alkalmazásával néhány éve kezdtük meg SMT gyártásunkat.

                                                                           Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Hibakereső (Debug) Technikus

A munkakör célja

  • Elemzi a vevői reklamációs termékeket a mérnökkel együttműködve.
  • Gyors elemzést készít a sorozatosan jelentkező termelési hibákról.
  • Támogatja a termékváltozásokat és project gyártásokat.

Feladatok

  • A biztonsági szabályok azonnali alkalmazása az észlelt veszélyes helyzetek esetén.
  • Gyors reakció és visszajelzés a teszthibákról.
  • Gyors reakció és mély analízis a kieső termékekről.
  • Riportok kezelése a javításokról, selejtről és újramunkálásokról.
  • Szakszerű javítási report készítése a széria és projekt termékek reklamációkról és kiesésekről.
  • Fejlesztési javaslatok a megbízhatósági kérdések csökkentése érdekében.
  • Az utómunka utasításokon alapuló zökkenőmentes utómunka folyamatok biztosítása.
  • Alkatrészek és/vagy félkész termékek előkészítése az analízálásokhoz.
  • Szoftveres biztonsági mentés elvégzése a munkaállomáson, a mérnökkel együttműködve.
  • A diagnosztikai tartalékalkatrész raktárban észlelt eltérések eszkalálása.
  • Részt vesz a munkaterületén az 5S kialakításában, és tiszteletben tartja azt.
  • Szem előtt tartja a hulladék újrahasznosítását.

Elvárások

  • Szakközépiskolai végzettség + 2 év technikusi képzés – a gyakornoki munka előnyt jelent
  • (Elektronikai vagy automatizálási terület)
  • Minimum 3 év, vagy friss végzettséggel rendelkezzen.

Előny

  • az angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Utiköltség támogatás
  • Cafeteria
  • Bónuszrendszer
  • 13. havi jövedelem
  • Munkarend: folyamatos műszak, 3 műszak vagy 12 órás munkarend

Munkavégzés helye

Veszprém

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, és szívesen csatlakoznál egy dinamikusan fejlődő autóipari vállalathoz, amely a világpiac egyik meghatározó szereplője, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a pozíció feltüntetésével.

Veszprém