Hidraulikus és/vagy elektromos szerelői (Budapest)

A KUHN csoport a PALFINGER – a világ legnagyobb hidraulikusdaru-gyártójának képviselője – 10 európai országban, összesen 12 céggel végzi sikeresen a tevékenységét.

Ha szeretne egy 27 éve működő, milliárdos forgalmat lebonyolító cég sikereiből részesedni, a következő pozíciót ajánljuk figyelmébe:

Hidraulikus és/vagy elektromos szerelő

Amit kínálunk:

A versenyképes jövedelem mellett, melyhez cafetéria rendszer is társul, szakmai továbbképzésekkel támogatjuk kollégáinkat. A stabil munkáltató háttérnek köszönhetően velünk hosszútávra tervezhet, mi is ezt tesszük kollégáinkkal.

Amennyiben nem rendelkezik az elvárásoknál kifejtett tapasztalattal, de szeretne szakemberré válni, cégünk anyagi támogatást nyújt ehhez és a tárgyi feltételeket biztosítja!

Feladatok:

  • Hidraulikus emelőgépek, felépítmények javítása / szervizelése
  • Hibakeresés / hibaelhárítás
  • Gyári műszaki utasítások értelmezése és végrehajtása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (hidraulika gép-, elektronikai, autóvillamossági, mezőgazdaságigép- vagy erdőgazdaságigép-szerelő)
  • Hidraulikus és/vagy elektronikai ismeretek
  • Hibakeresési tapasztalat
  • Önálló munkavégzés és problémamegoldás
  • Felhasználói szintű számítógépes gyakorlat (MS Office)
  • Szakirányú tapasztalat

vagy

  • Motiváció a szakemberré váláshoz – ebben cégünk gyári tréningeken való részvétellel és nyelvi képzéssel segít

Munkavégzés helye:

Budapest, XXIII. kerület

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várunk.

Budapest