Host / Hostess (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Ezúttal budapesti partnercégünk keres munkavállalót élményfürdőjébe, host/hostess pozícióra.

Host / Hostess

Feladatok

  • Ellenőrzni a vendégek jogosultságát étkezésre
  • Tájékoztatást nyújtani az éttermi étkezési lehetőségekről
  • Vendégek részére segítségnyújtás
  • Szobaszámok feljegyzése
  • Figyelemmel kísérni és felkészülni az adott rendezvényekre, csoportokra, asztalfoglalásokra

Elvárások

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kommunikatív hozzáálás
  • Tüdőszűrő lelet, ha nincs segítünk elkészíteni
  • Heti minimum 2 nap vállalása

Előnyök

Egészségügyi kiskönyv (ha nincs, segítünk az elkészítésében)

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Havi 84 óra munkavégzés felett 1280Ft/óra

Munkaidő

Hétköznap reggel 7:00-tól 10:00-ig, este pedig 18:00-tól 22:00-ig.

Hétvégén reggel 7:00-tól 10:30-ig, este pedig 18:00-tól 22:00-ig.

Munkavégzés helye

Budapest IV.kerület

Budapest