Host/Hostess (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Éld át velünk a Szentendrén megrendezésre kerülő Solar Decathlon Europe 2019 nemzetközi egyetemi innovációs házépítő versenyt, a világ minden tájáról érkező résztvevők társaságában!
Hatalmas buli, nemzetközi társaság és örök emlékek várnak Rád, légy csapatunk része!

Részletek a rendezvényről itt: www.sde2019.hu

Host/Hostess

Feladatok

  • Parkolók felügyelete
  • Parkoltatás

Elvárások

  • Nappali aktiv vagy passzív hallagtói jogviszony
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Önálló, precíz és proaktív munkavégzés

Munkaidő:

  • A munka  2019.06.27 - 2019.10.05- ig tartó rendezvényen minimum 2-3 hét vállalása, heti minimum 2-3 nap

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra diákbér
  • Tapasztalatszerzés egy nemzetközi eseményen
  • Angol nyelvtudás kamatoztatása, nemzetközi kapcsolatok kiépítése

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Heti 40 óra vállalása

Munkavégzés helye

Szentendre

Budapest