Host/Hostess (Magyarország)

Prohumán

Amennyiben szeretnél egy professzionális, aktív és nyitott szemléletű, szakmai környezetet biztosító szilárd alapokon nyugvó vállalat tagja lenni, csatlakozz hozzánk az alábbi munkakörben:

Host/Hostess

Feladatok

  • Szaktanácsadó munkájának segítése
  • Vásárlók megszólítása, figyelemfelkeltés
  • Szolgáltatások bemutatása
  • Érdeklődők elkísérése a Szaktanácsadói pulthoz

Elvárások

  • Érdeklődsz a műszaki termékek vagy a banki szféra iránt
  • Tettre kész és elszánt a személyiséged
  • Egyedülállóan, érthetően kommunikálsz

Előnyök

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalattal rendelkezel, ennek hiányában segítünk a betanulásában

Amit kínálunk

  • Munkavállalók megbecsülése, elismerése
  • Előrelépési lehetőség
  • Olyan juttatási csomag, ahol órabérben átszámolva átlag nettó 700- 1500 forint között keresnek munkatársaink
  • Lehetőséged van a munkaidődet meghatározni
  • Részvételi lehetőség a Fejlesztési Programunkban
  • Képzések/tanfolyamok díjtalan biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Munkavégzés helye

Magyarország

Prohumán