House Keeping Vezető (Budapest)

Apartmanok rövidtávú kiadásával foglalkozó cég keres House Keeping Vezetőt.

House Keeping Vezetőt keresünk Budapest egyik legnagyobb apartmanokat üzemeltető cégébe (belvárosi munkavégzés)

Feladataid:

- Takarítók munkájának koordinálása, ellenőrzése, ehhez kapcsolódó napi adminisztrációs feladatok.

- Napi munkafeladatok kiosztása

- Folyamatos kapcsolattartás a felettesekkel.

- HK eszközök és felszerelések ellenőrzése és nyilvántartása

- Karbantartókkal való együttműködés

- Az új munkaerő betanításában való aktív részvétel

Amit keresünk benned:

- kiváló szervezőkészség, rugalmasság, vendégcentrikusság

- precizitás és gyorsaság

- hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

- alapszintű Office használat

- jó kommunikációs készség

- angol nyelvtudás nem feltétel, de előny

- nem okoz gondot a folyamatos munkavégzés (rugalmasan hétvégék és/vagy ünnepnapok)

Amit mi kínálunk:

- családias légkör

- versenyképes fizetés

- teljes munkaidős, hosszú távú munka, nappali munkavégzés - stabil munkáltatói háttér

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, a fizetésigény megjelölésével a megadott email címen lehetséges!

Budapest