HR asszisztens és munkaügyi adminisztrátor (Kacsóta)

A hirdetés már lejárt!

Építsd karriered a Kőröstej Csoportnál,
csatlakozz csapatunkhoz és találj új kihívásokat!

Az 1991-ben alapított Kőröstej Csoport a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres, országszerte
közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató, legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.

Kacsóta csapatunkba

HR asszisztens – munkaügyi adminisztrátor

pozícióba keresünk tapasztalt és elhivatott új munkatársat.

Várjuk jelentkezésedet, ha szeretnél önállóan feladatokat megoldani, egy összetartó csapat tagjaként. Amennyiben türelmes, empatikus személyiség vagy, szívesen dolgozol emberekkel és érdekelnek az alábbi feladatok, valamint elvárásainknak is megfelelsz, kérjük jelentkezz!

Feladatok

  • Az üzem vezetésének HR támogatása
  • Munkaerő toborzásához kapcsolódó feladatok, be- és kilépési folyamatok támogatása, kapcsolódó dokumentumok elkészítése és kezelése, személyügyi anyagok naprakész vezetése
  • Bérszámfejtési folyamat szakszerű és pontos támogatása, jelenléti ívek, munkaidőkeret kezelése
  • Munkavállalók tájékoztatása, munkatársi elkötelezettség növelése
  • Belső képzések, tanfolyamok szervezése és adminisztrálása
  • Kapcsolattartás az üzemorvossal, alkalmassági vizsgálatok szervezése, követése
  • Aktív részvétel a céges rendezvények szervezésében
  • Közép és felsőoktatási intézményekkel, foglalkoztatási szervekkel való kapcsolattartás, állásbörzéken, szakmai napokon való részvétel

Te vagy az, akivel dolgozni szeretnénk

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Termelő vállalatnál, hasonló területen szereztél 1-2 éves tapasztalatot
  • Ismered a NEXON programokat
  • Gyakorlatban használtad a munkaidőkeretet
  • Munkajogi ismeretekkel rendelkezel

Előny

  • Ha van tapasztalatod a bérszámfejtés területén

Amit kínálunk

  • Sokrétű szakmai fejlődési lehetőség és kihívások, értékteremtő feladatok egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú karrierlehetőség Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások, bejárási támogatás, munkavállalói kedvezmények
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye

Kacsóta

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, és szakmai múltad találkozik elképzelésünkkel, örömmel várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzodat - bérigényed megjelölésével.

Kacsóta