HR asszisztens/Researcher (Budapest)

Budapesti székhelyű toborzás-kiválasztással foglalkozó tanácsadó irodánk csapatába HR asszisztens munkatársat keresünk.

Feladatok

  • beérkező telefonok, e-mailek fogadása, megválaszolása,
  • jelöltek felkutatása saját és online adatbázisok, közösségi média eszközök, egyéb alternatív források használatával
  • telefonos előszűrés, interjúszervezés,
  • jelöltek fogadása,
  • jelöltekkel és ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • hirdetések kezelése,
  • projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
  • irodai adminisztrációs feladatok ellátása,
  • tanácsadók munkájának támogatása.

Elvárások

  • felsőfokú végezettség kapcsolódó területen,
  • a HR terület iránti érdeklődés,
  • legalább fél éves irodai munkatapasztalat (tanulmányok mellett szerzett munkatapasztalat is megfelelő),
  • precizitás, pontosság, megbízhatóság, önállóság, lojalitás,
  • vidám, kitartó és sikerorientált, pozitív személyiség,
  • üzleties gondolkodásmód,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • gyors, hatékony, lelkes és koncentrált munkavégzés,
  • kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • angolnyelv - tudás.

Előnyök

HR területen szerzett asszisztensi tapasztalat.

Amit kínálunk

  • kellemes munkakörnyezet,
  • meghatározó multinacionális cégekkel és vezető magyar vállalatokkal való együttműködés,
  • változatos keresésekben valós részvétel, számos terület megismerésének lehetősége,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • lehetőség a tanulásra, szakmai fejlődésre

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát a Jelentkezem most gombra kattintással.

Budapest