HR Business Partner (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Folyamatosan és dinamikusan bővülő vállalatunkhoz olyan csapattagot keresünk, aki ellátja az emberi erőforrás menedzsmenttel kapcsolatos feladatokat és rendelkezik vezetői tapasztalattal. A pozíció közvetlenül az ügyvezető irányítása alá tartozik.

A munkakör kötetlen, az adminisztratív teendők akár otthonról (home office) is végezhetők. Olyan dinamikus kollegát keresünk, aki felkészült a kihívásokra, kiemelkedő a kommunikációja és ha kell tud és akar velünk együtt dolgozni a közös cél elérése érdekében. A hasonló területen szerzett tapasztalat elengedhetetlen.

HR Business Partner

Feladatok

  • Toborzási, kiválasztási folyamat koordinálása (direkt és indirekt)
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok koordinálása
  • Törvényeknek, jogszabályoknak való megfelelőség biztosítása
  • Teljesítmény értékelési rendszer működtetése
  • Kompenzáció menedzsment
  • Képzések, tréningek tervezése
  • Szervezeti kommunikáció koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Vezetői tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nagyfokú rugalmasság, utazási hajlandóság Magyarországon belül
  • Jó szervezőkészség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Angol, vagy német nyelv kommunikáció képes ismerete

Előnyök

  • Minőségügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Céges gépjármű
  • Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
  • Kötetlen munkaidő, adminisztratív munkavégzés akár otthonról is
  • Folyamatos fejlődés, karrier lehetőség
  • Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség.

Munkavégzés helye

Budapest

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest