HR business partner (Kecskemét)

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. HR business partnert keres.

HR business partner

Kamatoztasd szakmai tudásod a Mercedes-Benz-nél!

Feladatok

  • Teljeskörű tanácsadás a vezetőség részére minden személyüggyel kapcsolatos témakörben. Célravezető intézkedések bevezetése – egyedi esetekben munkavállalói tanácsadás az egyéni kérdésfelvetéseknél
  • A szakterületek munkaerőigényének felmérése és a munkavállalók megfelelő időben való beállítása
  • A Mercedes-Benz-Compact Cars gyártási területével közösen történő munkaerőtervezés elkészítése a meglévő személyügyi rendszerek segítségével
  • A megfelelő személyi intézkedések kidolgozása, levezetése és megvalósítása a törvényi, kollektív és vállalati keretfeltételek figyelembevételével
  • A szakterületek támogatása, megoldási koncepciók kidolgozása, a célirányos és a személyügyön releváns kimutatások, elemzések, mérőszámok elkészítése
  • A folyamatok gyakorlatba való átültetése és a megfelelő rendszerekben való ábrázolása, illetve a rendszerek és a folyamatok folyamatos optimalizálása és megfeleltetése. A folyamatok képviselete a vezetőségnél és az illetekéseknél
  • Döntési javaslatok és koncepciók egyszerű, érthető és célcsoportspecifikus kialakítása és fejlesztése a menedzsment részére
  • A konfliktusok fellépése esetén (pl. személyi beállítás, együttműködés, munkarend megsértés stb.) személyes beszélgetések lebonyolítása. Az előzmények tisztázása, az intézkedések levezetése (pl. fegyelmi intézkedések) és megoldási tervek előkészítése, a törvényi, kollektív és vállalati irányelvek figyelembe vételével
  • Projektek irányítása a HR-en belül, továbbá HR nemzetközi képviselete

Elvárások

  • Lezárt felsőfokú tanulmányok közgazdaságtan, nemzetközi menedzsment, pszichológia, jogtudomány, szociális tudomány területén, vagy hasonló képzés HR súlypontokkal
  • Tárgyalóképes német nyelvismeret írásban és szóban egyaránt, az angol nyelvismeret előnyt jelent
  • Magasszintű eredményorientáltság, nagyfokú munkabírás, rugalmasság, mobilitás
  • Kifejezetten jó kommunikációs, konfliktuskezelési és tárgyalási képesség
  • Nagyfokú koncepciós és kiváló prezentációs készség
  • Szociális kompetencia és együttműködési készség
  • Aktuális ismeretek a munkajog, kollektív- és együttműdködési szerződés területén, továbbá a HR-részlegen

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások a világ egyik vezető autóipari vállalatánál
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes juttatási csomag, jelentős alapbéren felüli juttatások (pl. cafeteria, dolgozói biztosítás, étkezési hozzájárulás, költözési támogatás)
  • Kedvezményes autólízing lehetőség
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Ingyenes nyelvtanulási és sportolási lehetőség
  • Céges bölcsőde, óvoda és iskola

Munkavégzés helye

Kecskemét