HR Business Partner (Budapest)

HR Business Partner

Nemzetközi energiakereskedelmi megbízónk budapesti irodájába keresünk munkatársat:

Elvárások:

  • Gazdasági vagy HR felsőfokú végzettség
  • Leginkább nagyvállalati környezetben, teljes körű HR funkciókban (HR generalistaként vagy HRBP-ként) szerzett min. 5 éves szakmai tapasztalat, elsősorban szolgáltatási szektorban (toborzás-kiválasztás, képzés, karriermenedzsment, teljesítményértékelés, kompenzáció, stb.)
  • Erős, aktív legalább középszintű angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • MS-Office felhasználói szintű ismerete
  • Proaktív, kezdeményező, határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési képesség
  • Strukturáltság, rendszerszemlélet; empátia

Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztási és fejlesztésekhez kapcsolódó folyamatok menedzselése, képzések szervezése
  • Teljesítmény-értékelési és cafetéria rendszer működtetésében való aktív részvétel
  • Szakmai területek és vezetőik támogatása stratégiai és operatív kérdésekben
  • HR rendszerek bevezetése, működtetése, fejlesztése
  • Humán erőforrás tervezése, optimalizálása
  • HR projektek menedzselése; riportok készítése
  • Egyéb HR jellegű adminisztrációs feladatok

Budapest