HR Business Partner (Esztergom régió) (Tatabánya)

(Esztergom régió)

 Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató multinacionális gyártó vállalat számára keresünk munkatársat a következő pozícióba:

HR Business Partner (Esztergom régió)

Feladatok

  • Szellemi munkavállalók toborzásának, kiválasztásának menedzselése;
  • Vezetők napi szintű, struktúrált támogatása;
  • Teljesítményértékelési rendszer fejlesztése, működtetése;
  • Talent development és
  • HR controlling feladatok ellátása;
  • Céges rendezvények szervezésében részvétel;
  • Belső kommunikációban való aktív részvétel;
  • HR-es Projektekben való részvétel;
  • Riportok, prezentációk készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • sr. HR tapasztalat, ha lehet gyártó szektorban;
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés, cafeteria
  • Bejárási támogatás vagy albérleti hozzájárulás
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Stabil vállalati háttér, következetes vezetés!

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Jelentkezek az állásra a [email protected] email címen keresztül!
Tárgy mezőben: HR generalista, senior

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/943-02-59 (Kiss Bernadett).

Tatabánya