HR Generalist (Budapest)

Multinacionális autóipari partnerünk számára keresünk egyszemélyes HR-es pozícióba HR Generalista kollégát központi budapesti irodájukba.

HR Generalist

Feladatok

  • Munkaerő toborzás-kiválasztással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Betanulási/orientációs program koordinációja
  • Képzés-fejlesztés koordinálása, tréningek szervezése
  • Bérszámfejtéshez szükséges információk összegyűjtése és továbbítása a külsős bérszámfejtő cég felé, cafeteria rendszer működtetése
  • Folyamatos együttműködés a régiós HR csapattal, illetve HR vezetővel
  • Vállalat szintű HR projektek lokális implementációjában való aktív részvétel
  • Munkaügyi adminisztrációs feladatok ellátása (beléptetés, kiléptetés, szerződések kezelése)
  • Kollégák segítése munkaügyi kérdésekben
  • Vezetők támogatása HR kérdésekben

Követelmények

  • Minimum 3 év tapasztalat HR generalista feladatkörben multinacionális környezetben
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Felsőfokú egyetemi, vagy főiskolai szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • "One man show" pozíció
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest