HR Generalista (Kecskemét)

(Kecskemét)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

HR Generalista
(Kecskemét)

Feladatok

  • Meglévő állomány személyügyi dokumentációjának kezelése;
  • Munkaügyi folyamatok teljes körű támogatása;
  • Bérelszámolással kapcsolatos feladatok;
  • Vállalati képzések, tréningek szervezésében való részvétel;
  • Részvétel a meglévő HR rendszer működésében és fejlesztésében;
  • A vezetők és munkatársak támogatása személyzeti és munkajogi kérdésekben;
  • A vállalat különböző területeivel való szoros együttműködés;
  • Munkaerő kölcsönző és közvetítő cégekkel történő kapcsolattartás;
  • A HR Business Partner támogatása:
  • Riportok készítése.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség vagy HR területen szerzett tapasztalat;
  • Középszintű aktív angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office);
  • Önálló munkavégzésre való képesség;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Jó kommunikációs képesség;
  • Magabiztos, határozott fellépés;
  • Terhelhetőség;
  • Nyitottság.

Amit kínálunk

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Kellemes munkahelyi légkör;

Előnyök

  • Nexon bérszámfejtési program ismerete előny;
  • Felsőfokú végzettség előny;
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny.

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30 294 5850

Kecskemét