HR generalista (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékek gyártásával foglalkozó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

HR generalista

Feladatok

  • HR vezető munkájának támogatása;
  • Külső és belső tréningek és oktatások lebonyolítása;
  • Az indirekt állomány toborzásában és kiválasztásában való aktív részvétel;
  • Folyamatos kapcsolattatás a társterületek vezetőivel;
  • A területekről érkező igények alapján munkaköri profil szerkesztése;
  • Kapcsolattartás a kölcsönző, közvetítő és fejvadász cégekkel.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2-5 éves szakmai releváns tapasztalat gyártó/termelő környezetben
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt!)
  • Határozott idejű (2éves) szerződés vállalása

Amit kínálunk

  • Bejárást a cég 100%-ban támogatja
  • Versenyképes juttatás

Munkavégzés helye

  • Tatabánya vonzáskörzete, Komárom-Esztergom megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol/német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Tatabánya