HR Generalista (Siófok)

(Somogy megye)

Legyünk együtt sikeresek!

 Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

HR Generalista

Feladatok

  • A vállalat HR folyamatainak működtetése, támogatása és fejlesztése;
  • Belső HR tanácsadói szerepkört betöltése a közép- és felső vezetők számára, az emberi erőforrást érintő stratégiai és operatív kérdésekben;
  • A HR szervezetet képviselete az üzleti projektek kapcsán;
  • A vállalati folyamatok Munka Törvénykönyvének és a munkajogi előírásoknak való megfelelés biztosítása;
  • A vállalat belső képzési tevékenységének koordinálása, működtetése, beleértve az éves képzési terv összeállítását, a támogatott terület munkatársait érintő képzések teljes körű megszervezését, illetve a hozzá kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátását;
  • A vállalat szakképzési tevékenységének szervezése, koordinálása;
  • Toborzási- és kiválasztási folyamatok koordinálása a szellemi pozíciókra vonatkozóan (munkakör profil meghatározása, interjúztatás, ajánlat összeállítása és kommunikálása, onboarding);
  • Havi rendszerességű és ad hoc kimutatások, statisztikák készítése.

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség;
  • Hasonló munkakörben (HR Generalista, HR Specialista, HR Koordinátor) szerzett 2-3 év tapasztalat;
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Tapasztalat vállalatirányítási rendszer alkalmazásában;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office Excel és PowerPoint);
  • Problémákat felismerő, kezdeményező, határozott és együttműködő személyiség.

Amit kínálunk

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz, bejárás támogatás;
  • Professzionális, modern munkakörnyezet;
  • Támogató, összetartó csapat;
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, tervezhető karrierút.

Előnyök

  • Multinacionális vállalati környezetben szerzett munkatapasztalat;
  • Humánerőforrás területen szerzett felsőfokú végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye

  • Siófok

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/294-5850 (Doros Anna)

Siófok