HR Generalista (Kaposvár)

A Kapos Atlas Gépgyár Kft., Humán erőforrás szervezete vidám, jó kedélyű, sok feladattal

ellátott csapatába

HR GENERALISTA

munkatársat keres Kaposvárra.

Feladatok:

  • Teljeskörű személyügyi adminisztráció
  • Cafetéria rendszerrel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Képzések szervezésével kapcsolatos feladatok, adminisztráció
  • Munkaerő kiválasztásával, beléptetésével kapcsolatos feladatok
  • Humán rendszerek működtetésében, fejlesztésében való közreműködés
  • Bérszámfejtésben, TB ügyintézésben való közreműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú, humán végzettség előny,
  • Megegyező munkakörben, lehetőleg termelő vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Bér és TB végzettség
  • Angol és/vagy német nyelvtudás előny,
  • Naprakész munkajogi ismeretek előnyt jelentenek
  • Pontos, precíz, kommunikatív személy.

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással vagy a 7400 Kaposvár, Jutai út 37. postacímre kérjük küldeni. A jelentkezéseket bizalmasan kezeljük!

Kaposvár