HR Generalista (Budapest)

[ST-DGA01]

HR Generalista [ST-DGA01]

Megbízónk

Megbízó partnerünk a világ egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltató vállalata, melynek budapesti központjába keresünk új munkatársat HR Generalista pozícióba.

Feladatok

- Egy dedikált üzletág HR támogatása
- Szakmai vezetők támogatása HR kérdésekben
- Szoros együttműködés a terület HR Business Partnerével, munkájának segítése
- Toborzás-kiválasztási, teljesítménymenedzsment és képzés-fejlesztési tevékenységek támogatása
- HR projektekben való részvétel
- Jelentések, statisztikák és kimutatások készítése

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat vállalati HR-ben, melyből minimum 1 év generalista munkakörben megszerzett tapasztalat
- Pénzügyi szolgáltatónál (bank, biztosítás, hitelintézet, stb.) megszerzett tapasztalat
- Aktív tárgyalási szintű angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
- Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
- Magabiztos fellépés, önálló és igényes munkavégzés
- Dinamikus munkatempó, terhelhetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest