HR generalista részmunkaidőben (Érd)

A hirdetés már lejárt!

Szeretnél hosszútávon dolgozni és fejlődni egy inspiráló és stabil környezetben? Érden található szállítmányozással foglalkozó partnercégünk számára keresünk kollégát a következő pozícióba:

HR generalista részmunkaidőben

Feladatok

  • Munkatársak toborzása, kiválasztása
  • Munkatársak beillesztésének támogatása
  • Képzési programok szervezése, lebonyolítása
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével, módosításával kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Közreműködés a bérszámfejtéshez szükséges adatok összegyűjtésében, aktív kapcsolattartás a külső bérszámfejtővel
  • Foglalkozás-egészségügyi vizsgálatok, rendszeres és soron kívüli felülvizsgálatok koordinálása, adminisztrálása, kapcsolattartás a foglalkozás-egészségügyi szolgáltatást biztosító partnerrel
  • Külföldi munkavégzéshez kapcsolódó bejelentések elvégzése
  • Auditokra való felkészülés támogatása (ISO)
  • Egyéb HR adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat, fizikai munkatársak toborzásában szerzett tapasztalat
  • Munkajogi ismeretek
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Jó kapcsolatteremtő, problémamegoldó képességű
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Fejlődés lehetősége,
  • Jó hangulatú, dinamikus csapatmunka,
  • Stabil vállalati háttér.

Munkavégzés helye

Érd

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, bátran küldd el önéletrajzodat a pozíció megnevezésével !

Érd