HR generalista - toborzási fókusszal (Budapest)

Multinacionális ipari alapanyag- és nyersanyag beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat HR Generalista pozícióba, budapesti munkavégzéssel.

HR generalista - toborzási fókusszal

Feladatok

- 5 fős HR csapat tagjaként a munkaerő toborzás-kiválasztással kapcsolatos feladatok ellátása a magyarországi cégcsoporton belül
- Aktív és passzív jelöltek felkutatása adatbázisokban, közösségi médiában és egyéb csatornákon keresztül
- Önéletrajzok előszűrése, interjúk vagy AC-k szervezése
- Szakmai vezetőkkel, jelöltekkel és tanácsadó cégekkel, diákszövetezettekkel való kapcsolattartás
- A beléptetési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
- Exit interjúk szervezése, levezetése
- Havi riportok készítése

Követelmények

- Felsőfokú végzettség
- Tanácsadó cégnél szerzett min. 2-3 év tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs és interperszonális képességek
- Nagyfokú önállóság, proaktivitás
- Közösségi média magas szintű használata,
- B kategóriás jogosítvány, s egyben nyitottság a telephelyekre történő utazásra

Amit kínálunk

- Nemzetközi, stabil, fejlődő vállalat
- Versenyképes juttatási csomag
- Ingyenes sportolási lehetőség a partner fitnesz termekben
- Könnyen megközelíthető, modern iroda
- Nagyfokú önállóság, széles spektrumú szakmai szabadság
- Dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest