HR gyakornok (Fót)

Anyagbeszerzés gyártási, raktári igények alapján és SAP adatbáziskezelési feladatok ellátása. Adatrögzítés, rendszerkarbantartás céllal.

Beszerzési gyakornok

Feladatok

  • A beszállítói megrendelések elkészítése és elküldése a beszállítók felé.
  • A megrendelések folyamatos nyomonkövetése, napi kapcsolattartás a beszállítókkal.
  • Együttműködés más részlegekkel, társosztályokkal.
  • Riportok készítése SAP-ból.
  • Dokumentumkezelés/módosítás ellenőrzött körülmények között.
  • SAP adatbázis karbantartása, aktualizálása.

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai nappali tagozatos hallgatói jogviszony gazdasági szakirányon.
  • Minimum 24 óra munkavégzés egy héten rugalmas beosztásban.
  • Excel függvények, PIVOT tábla ismerete.
  • Kiváló kommunikációs, analitikus készség és precizitás.
  • Magabiztos angol nyelvtudás inkább írásban, mint szóban.
  • Monotóniatűrés.
  • Nyitott, csapatjátékos személyiség, tanulásra való hajlandóság.

Amit kínálunk

  • Telephelyi konditerem ingyenes használata
  • Dinamikus, fiatalos csapatban való munkavégzés
  • Operatív beszerzői tapasztalatszerzés egyedi termékek gyártásában
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakdolgozat témaválasztás és konzulensi támogatás lehetősége

Munkavégzés helye

Fót - East Gate Business Park

Fót