HR gyakornok - Junior fejvadász (Budapest)

[FC-Gy03]

HR gyakornok - Junior fejvadász
[FC-Gy03]

Megbízónk

Személyzeti tanácsadó irodánk több mint tizenhét éve sikeresen működik a hazai piacon. Multinacionális és magyar nagyvállalati ügyfeleink részére nyújtunk HR szolgáltatást, amely toborzást, kiválasztást, tesztelési módszereket, vezető kiválasztást és munkaerő-kölcsönzést is magában foglal.

Ha szeretnél egy vidám, de szakmailag elhívatott csapat tagja lenni, jelentkezz most!

Feladatok

- Potenciális jelöltek felkutatása munkaköri leírások, illetve a Tanácsadók útmutatása alapján
- Interneten történő piackutatás
- Keresés az adatbázisokban
- A pozíciók felajánlása, a jelöltek behívása interjúra, interjúszervezés
- Nyelvi tesztelés
- Adminisztratív feladatok: a keresések eredményeinek rögzítése, frissítése
- Lehetőség interjúkon való részvétre

Elvárások

- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
- Folyékony angol nyelvtudás
- Folyékony francia és/vagy német nyelvtudás
- Heti legalább 25 óra munka vállalása, lehetőleg a reggeli/délelőtti órákban
- Precizitás, eredményközpontúság, és jó problémamegoldó képesség
- Komplex gondolkodás
- Csapatban és önállóan egyaránt dolgozni tudó, felelősségteljes, lelkes, lendületes személyiség
- Pozitív gondolkodás és "can do it" attitüd

Egyéb

Amit kínálunk:

- Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség a toborzás-kiválasztás világából
- Professzionális munkahelyi környezet
- Rugalmas munkaidő
- Kiváló hangulatú csapat
- Kiváló és kitartó munkavégzés esetén lehetőséget biztosítunk tehetséges kollégáinknak egy főállású pozíció betöltésére

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest