HR kontroller (Székesfehérvár)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató, nemzetközi tulajdonban lévő Partnerünk részére

keresünk az alábbi pozícióba

magas belső motivációval rendelkező, precíz kollégát:

HR kontroller

Feladatok

  • Cafeteria rendszer működtetése;
  • A juttatási szabályzat éves felülvizsgálata, ha szükséges: átalakítása;
  • Dolgozói nyilatkozat-kitöltések támogatása, riportok készítése;
  • Hóvégi zárás kapcsán bónusztáblák készítése;
  • Folyamatfejlesztő ötletek megvalósítása (pl. feladatok automatizálása);
  • Be- és kilépő kollégák támogatása;
  • Havi statisztikák elkészítése, elemzése;
  • SAP rendszerbe feltöltendő adatok biztosítása;
  • HR KPI-ok nyomonkövetése (pl. hiányzási, szabadság és túlóra-ráta) és ezen adatok elemzése;
  • Audit-ra felkészülésben közreműködés.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Compensation&Benefit területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat HR területen, preferáltan gyártó vállalatnál
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Középfokú szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Korrekt bérezés és juttatási rendszer;
  • Teljes bejárástámogatás.

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezésést a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Székesfehérvár