Senior HR generalista / HR manager (ZJ-5689) (Budapest)

(LAV-8750)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

SENIOR HR GENERALISTA / HR MANAGER (ZJ-5689)

Feladatok:

  • A HR stratégia kidolgozása és működtetése;
  • HR folyamatok fejlesztése (toborzás-kiválasztás, képzés-fejlesztés, munkavállalói elkötelezettség, megtartás, teljesítményértékelés, belső kommunikáció)
  • Személy- és munkaügyi adminisztráció, bérszámfejtés felügyelete;
  • Toborzás-kiválasztási folyamatok operatív kezelése;
  • A menedzsment és az alkalmazottak támogatása humán erőforrással kapcsolatos kérdésekben;
  • Beszámolók, kimutatások és HR riportok készítése;
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (HR, közgazdász, jogász);
  • Min. 5 éves (gyártó-termelő cégeknél szerzett) releváns szakmai tapasztalat (HR Manager/Leader, HR Vezető, Senior HR Generalista),
  • Munkajogi ismeretek;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Vezetői tapasztalat;
  • Magabiztos, határozott személyiség;
  • Önállóság, proaktivitás, empátia;
  • Kitűnő kommunikációs és együttműködési képesség;
  • Dél-Pest, Szigetszentmiklós, Dunaharaszti, M0/M5 környéki lakhely előny;
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Budapest környéke, M0-Dél

Budapest