HR Menedzser (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magánegészségügyi szolgáltató partnerünk számára keresünk HR Menedzser kollégát.

HR Menedzser

Feladatok

- Munkaerő toborzás-kiválasztással foglalkozó csapat vezetése, bérszámfejtő csapat vezetése (kb. 6 fő)
- Betanulási /orientációs program kialakítása, koordinációja
- Külföldi vezetőkkel való kapcsolattartás
- Vállalat szintű HR projektek menedzselésében, illetve implementációjában való aktív részvétel (teljesítményértékelés, elégedettségfelmérés, employer branding)
- Vezetők stratégiai támogatása HR kérdésekben
- Budget management
- Bér-és létszámtervezés, ösztönzési rendszer kialakítása

Követelmények

- Minimum 5 év tapasztalat HR generalista feladatkörben multinacionális környezetben
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
- Felsőfokú egyetemi, vagy főiskolai szakirányú végzettség

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Multinacionális környezet
- Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest