HR munkatárs (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

HR munkatárs

Feladatok

  • A vállalat HR folyamatainak koordinálása és aktív részvétel a működtetésében;
  • Vállalati teljesítményértékelési rendszer kidolgozása, bevezetése;
  • A HR adminisztrációs folyamatok felügyelet, adminisztrációs feladatok ellátása;
  • Vállalati képzési folyamatok koordinálása;
  • Részvétel a HR folyamatok fejlesztésében és a HR stratégia megvalósításában;
  • Rendszeres és ad hoc riportok készítése;
  • A társosztályokkal, vezetőkkel való együttműködés.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • MS Office erős felhasználói ismerete, különösen az Excel táblázatok és Power Point prezentációk készítésében
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Vállalati gépjármű
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil, biztos munkahely

Munkavégzés helye

  • Miskolc

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és német/angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Miskolc