HR specialista (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Lelkes, innovatív kollégát keresünk egy gyártó vállalat számára, az alábbi pozícióba:

HR specialista

Feladatok

  • A fizikai állomány biztosítása Partnerünk részére - közvetítőkön, kölcsönző cégeken keresztül;
  • Új toborzási stratégiák kigondolása, azok engedélyeztetése és megvalósítása;
  • Riportolás a felsővezetés részére;
  • Szoros együttműködés a vezetőkkel az igények felmérése kapcsán;
  • Hirdetések kezelése;
  • Pályázati anyagok előszűrése, interjúk szervezése és lebonyolítása;
  • Belső pályázati rendszer működtetése.

Elvárások

  • Lelkes és tapasztalt fizikai toborzót keresünk, aki PROAKTÍV módon, önállóan tudja vinni ezt a területet
  • Min. társalgási szinten beszél angolul és min. 3-5 évig szívesen dolgozik ilyen pozícióban (persze akár tovább is!)
  • Ismeri a gyártószektort és otthonos mozog benne

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, cafeteria, bejárástámogatás.
  • Önállóság a pozícióban.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Tatabánya