HR támogató (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Gyere és dolgozz Ázsia egyik legnagyobb online utazási ügynökségénél, megegyezés szerinti kezdéssel!

Az Agoda International Hungary Kft. most új diákokat keres az egyik projektcsapatukba! Légy része egy diákokból álló, fiatal csapatnak, és dolgozz egy modern irodaházban a Nyugati térnél!

HR támogató

Feladatok

  • Iratrendszerezés
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Szkennelés, másolás

Elvárások

  • Erős középfokú angol nyelvtudás (ne félj megszólalni angolul!)
  • Kitűnő kommunikációs képesség

Munkaidő

  • Minimum 60 óra teljesítése, az elvégezendő feladat mennyiségétől függ (pár hetes munka)
  • Rugalmas munkaidő

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft/óra fizetés
  • Modern, igényes munkakörnyezet (dizájner open office)
  • Könnyen megközelíthető helyszín: Nyugati tér
  • Pár hetes munka, tapasztalatszerzési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, VI.

Budapest