HR Tanácsadó (teljes vagy részmunkaidő) (Budapest)

[GNO-HR04]

HR Tanácsadó (teljes vagy részmunkaidő)
[GNO-HR04]

Megbízónk

Az idén 18 éves Focus Consulting jelentős és elismert szereplője a hazai személyzeti tanácsadás, munkaerő-közvetítés piacának. Csapatunk bővítésére keresünk olyan új kollégát, aki számára fontos az eredményorientált munkavégzés és tanácsadói szemlélet, aki fejlődőképes és nyitott személyiség, valamint érdeklődik a gazdaság összes területe iránt.

Hozd lendületbe karrieredet!!!

Feladatok

- toborzási és kiválasztási folyamatok koordinálása
- potenciális jelöltek felkutatása saját és online adatbázisok illetve egyéb alternatív források használatával
- önéletrajzok szűrése
- hirdetések szerkesztése, megjelentetése
- kapcsolattartás a partnercégekkel
- interjúk szervezése
- jelöltek kiválasztása, értékelése és bemutatása az ügyfelek részére
- más tanácsadókkal, piackutatókkal való együttműködés a projektek lebonyolításában (piackutatói csapat támogatja a tanácsadók munkáját)
- árajánlatok készítésében való részvétel
- munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció CRM rendszerben
- rendezvényeken, konferenciákon, àllàsbörzèken való részvétel

Elvárások

- 2-5 év releváns tapasztalat toborzás-kiválasztás területén
- felsőfokú végzettség
- erős középszintű angolnyelv-tudás
- kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- eredmény- és minőségorientáltság
- proaktív, dinamikus személyiség
- problémamegoldó készség
- komplex gondolkodásmód
- erős felhasználó szintű MS Office ismeretek

Előny

Amit nyújtunk
- szakmai fejlődési lehetőség (vállalati tréningek, mentor program)
- fiatalos és inspiráló munkakörnyezet
- csapatépítő programok (darts bajnokság, ismerkedés a kávé különlegességeivel a Cafe Frei kávézóban, nyári szezonban külső onsite munkavégzés - Fellini kultúrbisztró...)
- nem a szektoronkéni specialilzáció, hanem a különböző szektorok együttes ismerete a célkitűzés
- hatékony, proaktív, összetartó csapat
- értékes és hosszú távú tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
- versenyképes fizetés
- akár részmunkaidő
- teret adunk a kreatív ötleteknek
- magas színvonalú szakmai tudás megszerzése
- HOSSZÚ TÁVÚ, stabil munkahelyet biztosítunk
- 'Ép testben ép lélek' filozófia

Egyéb

- olyan jelöltek jelentkezését is várjuk, akik szeretnének részmunkaidőben dolgozni

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest