HR vezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesti székhelyű, jelenleg közel 40 főt foglalkoztató, kereskedelemmel és ingatlanhasznosítással foglalkozó vállalkozás kialakulóban lévő HR csapata élére

HR vezető

munkatársat keres. A munkakör célja a vállalat üzleti stratégiájának megvalósításához szükséges célok elérésében nyújtott támogatás a szervezeti egységekre lebontva, illetve aktív és értékteremtő szerepvállalás a szervezet-, csapat-, és vezetőfejlesztésben.

Feladatok

  • HR stratégia kidolgozása,
  • A szervezet fejlődésével kapcsolatos kihívások kezelése, a fejlesztendő területek azonosítása, aktív részvétel a megoldások kidolgozásában,
  • A vállalat hatékony működéséhez szükséges HR folyamatok koordinálása (emberi erőforrásokkal való gazdálkodás tervezése, koordinálása, ellenőrzése),
  • Aktív részvétel a vállalat ösztönző rendszerének kialakításában, működtetésében,
  • Munkaerő fejlesztéshez szükséges képzési rendszer kialakítása, szervezése, lebonyolítása,
  • Toborzási és kiválasztási folyamat fejlesztése, működtetése,
  • Teljesítményértékelési rendszer kialakítása,
  • HR adatbázisok működtetése, fejlesztése, kimutatások készítése,
  • Vezetők támogatása HR vonatkozású kérdésekben.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • 3-5 év HR vezetőként szerzett tapasztalat,
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség, jó emberismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.

Előnyök

  • 5 évet meghaladó mértékű HR vezetői tapasztalat,
  • KKV szektorban szerzett tapasztalat,
  • Hasonló méretű vagy életciklusú szervezetben szerzett tapasztalat,
  • Hasonló kihívások megoldása során szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony,
  • Önálló, felelősségteljes munkakör,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Kellemes munkakörnyezet, zárt parkoló,
  • Fiatalos, lendületes és támogató csapat.

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és bruttó fizetési igényét is tartalmazó motivációs levelét a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest