HR Vezető (tervezési és adminisztrációs terület) (Budapest)

Partnerünk számára keresünk az HR működés irányítására és a folyamatok szervezésére tapasztalt HR Vezetőt!

HR Vezető (tervezési és adminisztrációs terület)

Feladatok

A kolléga partnerként segíti a szervezeti egységeknek a HR kérdésekben. Felülvizsgálja a meglévő HR folyamatokat és fejlesztési javaslatokat tesz a területeken.
Feladatok:

  • Megszervezi és irányítja a HR terület által kidolgozott programok, projektek bevezetését
  • A felsővezetők támogatása HR, illetve munkajogi kérdésekben
  • Teljesítményértékelés koordinálása a szakmai vezetőkkel együttműködve
  • Karrier tervezés koordinálása, valamint a belső karriermozgásokhoz kapcsolódó folyamat fejlesztése és működtetése
  • Képzések, tréningek szervezése
  • A HR terület folyamatos fejlesztése (pl.:recruitment folyamatok felülvizsgálata)
  • Létszám-, és bértervezés, HR kontrolling feladatok ellátása
  • GDPR megfelelőség biztosítása
  • Folyamatszervezési feladatok ellátása

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • HR szakmai ismeretek (pl. munkajog, HR rendszerek, képzés, szervezetfejlesztés)
  • Minimum 5 év vezetői tapasztalat HR területen
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség és empátia, legalább alapfokú coaching ismeretek
  • Stratégiai gondolkodásmód,
  • Priorizálási képesség, nagyfokú önállóság
  • Magasfokú stressztűrő képesség, ’multi-tasking’ képesség
  • Határozott fellépés

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség, folyamatos kihívásokkal, sokrétű projektekkel
  • Önállóságra és alkotásra való lehetőség
  • Szuper csapat, változásra nyitott környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest