HS&E koordinátor / Munka- és környezetvédelmi koordinátor (Gyöngyös)

A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. Gyöngyösön található gyárunk jelenleg több mint 280 főt foglalkoztat és folyamatosan fejlődik. A második magyarországi P&G gyárban kiváló minőségű Pampers pelenkát állítunk, Oral-B elektromos fogkeféket szerelünk össze, valamint Braun villanyborotvákat és női epilátorokat csomagolunk. Termékeinket a világ számos pontjára szállítjuk.

Gyöngyösi gyárunkba a HS&E csapatunkba keresünk pályakezdő és szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőket az alábbi területre:

HS&E koordinátor/
Munka- és környezetvédelmi koordinátor

A HS&E csapat feladata a céges munkavédelmi program folyamatos bevezetése és fejlesztése a gyárunkban.

Az új munkatárs feladata ebben a folyamatban részt venni és bizonyos részfeladatokat egyedül megoldani:

  • Új belépők, alvállalkozók oktatása
  • Munkavédelmi szabályok betartatása
  • Munka- és környezetvédelmi mérések koordinálása
  • A gyár környezetvédelmi rendszerének napi koordinálása
  • Dokumentációk készítése
  • Rendszerek üzemeltetése úgy, hogy megfeleljenek mind a magyar törvényi és a céges elvárásoknak
  • Proaktív részvétel auditokon és az azt megelőző felkészülésben
  • Kapcsolattartás a cég külsős munkavédelmi csapatával
  • Részvétel külföldi szakmai képzéseken

ELVÁRÁSOK:

  • Középszintű angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • Számítástechnikai ismeretek: MS Office (Word, Excel)
  • Jó problémamegoldó készség
  • Rugalmas, jó munkabírás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó csapatjátékos

ELŐNY:

  • Műszaki végzettség (gépész)
  • Munkavédelmi, vagy környezetvédelmi végzettség
  • 2-3 éves munkavédelmi, vagy környezetvédelmi tapasztalat

MIT AJÁNLUNK:

  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • Felelősségteljes és kihívásokkal teli munka az első munkanaptól kezdve
  • Hosszú távú munkalehetőség egy támogató csapatban
  • Saját állományban való foglalkoztatás P&G dolgozóként
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Bejáráshoz saját gépjármű szükséges (munkába járás térítése: 27 Ft/km), vagy buszjáratok biztosítottak bizonyos településekről)

Munkavégzés helye

Gyöngyös

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével.

Gyöngyös